Chorągiew Śląska Hufiec ZHP Ziemi Myszkowskiej

Zostań Harcerzem


Aktualności


VII Gala Mistrzów Harcerstwa

Opublikowano: 19 marca 2016 przez: Mateusz Dudek

W dniu 18 marca 2016 r. Komendant Hufca – pwd. Mateusz Dudek wraz ze Skarbnikiem Hufca – pwd. Magdaleną Zenderowską na zaproszenie Komendy Śląskiej Chorągwi ZHP uczestniczyli w VII Gali Mistrzów Harcerstwa.

Intensywna praca naszej druhny Skarbnik w trakcie poprzedniej kadencji oraz umiejętność pogodzenia ze sobą mieszkania we Wrocławiu, działalności harcerskiej w Myszkowie i składania rozliczeń finansowych w Katowicach została doceniona przez Komendę Chorągwi, która w tegorocznej edycji nominowała dh. Magdę w kategorii „Przedsiębiorczy Skarbnik – Księgowy„. Dh. Magdzie nie udało się niestety uzyskać tytułu laureatki, ale już sam fakt nominacji do otrzymania statuetki Mistrza Harcerstwa jest dużym wyróżnieniem i z pewnością motywacją do dalszego wysiłku.

Gala Mistrzów Harcerstwa jest coroczną imprezą organizowaną przez Komendę Śląskiej Chorągwi ZHP, podczas której wyróżniani są instruktorzy szczególnie zasłużeni w swojej harcerskiej służbie. Spośród instruktorów naszego Hufca tytułem Mistrza Harcerstwa może pochwalić się hm. Aneta Jeziorska, która otrzymała statuetkę w kategorii „Twórczy Programowiec”.

Lista wszystkich laureatów tegorocznej Gali: VII GMH. Zwycięzcom oraz nominowanym oczywiście gratulujemy!