Chorągiew Śląska Hufiec ZHP Ziemi Myszkowskiej

Zostań Harcerzem


Aktualności


Mikołajki w Pizzerii Capri

Opublikowano: 8 grudnia 2016 przez: Mateusz Dudek

W piątek 2 grudnia harcerze z naszego hufca wzięli udział w organizowanym przez Pizzerię Capri „Mikołajku”. Harcerze przygotowali następujące konkursy: na najładniej opakowany prezent, na najładniejszy rysunek związany ze świętami i Mikołajem, na najdłuższy łańcuch choinkowy oraz na najwyższą wieżę. Wszystkim uczestnikom poszło świetnie. Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami dzieci wraz z harcerzami spędzali czas na pląsach i zabawach. Wszyscy obecni byli bardzo zadowoleni. Nas również cieszył fakt, że dzieci chętnie do nas przychodziły i dobrze się z nami bawiły. Dla każdego uczestnika czekały oczywiście nagrody. Było nam bardzo miło, że mogliśmy brać udział oraz przygotować takie wydarzenie. Dziękujemy wszystkim obecnym, a także harcerzom z 27 DW, 44 DH, 3 DH oraz 11 SDH.

dh Michał Surma, 27 DW